Junak JETMAX-250

2012-07-05 17:30:49

Jednostka adresowana jest do odbiorców ceniących komfortowe walory użytkowe jakie oferują skutery przy zachowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i designerskich.
JETMAX to przede wszystkim potężny i bardzo, bardzo wygodny skuter. Konstrukcyjnie maszyna wprost wymarzona do wakacyjnej turystyki we dwoje. Zasadniczym atutem skutera jest duży i funkcjonalny przekrok – bezwzględna swoboda na najdłuższej nawet trasie, jak również miejsce na niewielki, podręczny bagaż podczas miejskich „przepychanek”.
Ogromna płyta czołowa z potężnymi okularami reflektorów określa muskularny charakter całej bryły pojazdu, równocześnie skutecznie chroni przed kaprysami aury. Boczne deflektory i zdecydowanie wysoka szyba przednia poradzą sobie nie tylko z wiatrem, ale również z niewielkim deszczem. Cała konstrukcja pojazdu została zaprojektowana tak by zapewnić kierowcy oraz pasażerowi maksimum swobody i komfortu.
 Kanapa o wymiarach klubowego fotela zakończona wygodnym oparciem nie pozostawia cienia wątpliwości - JETMAX to jeden z najbardziej komfortowych pojazdów dostępnych na polskim rynku. W tym przypadku projektanci potraktowali równorzędnie kierowcę i pasażera.
 Siedzisko „plecaczka” jest szerokie i dobrze wyprofilowane. Dodatkowo komfort jazdy podnoszą funkcjonalne podesty nożne bardzo efektownie wkomponowane w linię przedproża oraz bezpieczne i funkcjonalne uchwyty rozmieszczone po obu burtach.
Skuter wyposażony jest również w radioodbiornik umożliwiający podłączenie MP3 oraz zestaw dynamicznych głośników. Cały układ sterowany jest zestawem przycisków wmontowanych w panel kierownicy.
 Serce skutera to dynamiczna, czterosuwowa jednostka napędowa o pojemności 250ccm i mocy około 22KM. Silnik zasilany wtryskiem oraz chłodzony cieczą charakteryzuje się wyjątkową kulturą pracy oraz imponującym współczynnikiem ekonomii eksploatacji.
Inżynierowie Junaka uzyskali tutaj bardzo atrakcyjny kompromis pomiędzy parametrami trakcji a kosztami związanymi z codziennym użytkowaniem pojazdu. Sprowadzając do wspólnego mianownika JETMAXA można zdefiniować jako – niedrogi, bardzo komfortowy skuter uniwersalnego przeznaczenia.

Top 5 marek