Mobilność w mieście C 600 Sport

2012-06-21 10:19:45

Miasto czeka na Ciebie. I na pierwszy maksiskuter BMW Motorrad. Nowy C 600 Sport to wybór idealny dla wszystkich, którzy chcą być inteligentnie mobilni, a przy tym chcą doznać niepowtarzalnych wrażeń z jazdy jednośladem BMW Motorrad. C 600 Sport oferuje doskonałe prowadzenie i najwyższej klasy układ napędowy. Oryginalny desing w charakterystycznym stylu BMW będzie z pewnością przyciągać uwagę w mieście. Tak się podchodzi do nowoczesnego transportu. Świat pełen możliwości, przygód i wyzwań.

W przypadku C 600 Sport masz do czynienia z prawdziwym BMW – zauważysz to najpóźniej wtedy, gdy na niego wsiądziesz. Ekscytujące wrażenia z jazdy idą tu w parze z uderzającym wdziękiem starannie przygotowanych detali: duży schowek ustawia imponująco wysoko poprzeczkę funkcjonalności i komfortu, a regulowana przednia szyba pozwala zrozumieć, dlaczego jazda maksiskuterem C 600 Sport jest równie komfortowa co sportowa. C 600 Sport daje zupełnie nowe spojrzenie na świat, w którym na co dzień się poruszamy.

Dzięki temu maksiskuterowi można pokonywać codzienne trasy nie tylko łatwiej, ale także z większą przyjemnością. Połączenie doskonałego prowadzenia i wyjątkowych osiągów to coś, czego po prostu trzeba doświadczyć z na własną rękę.

 

Top 5 marek